به نقل گلچین نیوز : راشد جزایری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هم اکنون ۵۰ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند. وی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون ۱۱۹ هزار و ۱۲۳ نمونه گیری انجام […]

به نقل گلچین نیوز :

راشد جزایری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هم اکنون ۵۰ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون ۱۱۹ هزار و ۱۲۳ نمونه گیری انجام و ابتلای ۴۲ هزار و ۱۰۴ نفر به کرونا قطعی شده است.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون شهرستان‌های کوهرنگ و خانمیرزا در وضعیت زرد، شهرستان بن در وضعیت قرمز و سایر شهرستان‌های استان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه عامل ۶۰ درصد از موارد ابتلاء به بیماری کرونا شرکت در تجمعات و دورهمی ها است، توصیه می‌شود همچنان مردم محدودیت و ممنوعیت‌های ستاد استانی مقابله با کرونا بویژه طی روزهای آتی رعایت کنند.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: از برگزاری تجمعات در تعطیلات عید فطر پرهیز شود و رعایت نکات بهداشتی زمینه ساز کاهش شیوع کرونا است.


خبرگزاری گلچین نیوز