به نقل گلچین نیوز : سرهنگ محمدهاشم قسام روز چهارشنبه  در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در پی گزارش مردمی مبنی بر استخراج ارز دیجیتال توسط افرادی سودجو در منزلی مسکونی در این شهرستان ، رسیدگی به موضوع در دستور کار افسران پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با […]

به نقل گلچین نیوز :

سرهنگ محمدهاشم قسام روز چهارشنبه  در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در پی گزارش مردمی مبنی بر استخراج ارز دیجیتال توسط افرادی سودجو در منزلی مسکونی در این شهرستان ، رسیدگی به موضوع در دستور کار افسران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسی از آن منزل هفت دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی فسا با اشاره به اینکه ارزش دستگاه‌های کشف شده برابر نظر کارشناسان یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده روانه دادسرا شد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از مردم در همکاری و اطلاع به موقع به پلیس، از شهروندان خواست هرگونه اقدامات و فعالیت‌های مربوط به مزارع استخراج ارزهای دیجیتال را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ گزارش کنند.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز