به نقل گلچین نیوز : سرهنگ «عنایت فلاحی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و نسبت به توقیف آن اقدام کردند. وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از کامیون توقیفی ۷۵ راس گوسفند قاچاق که طبق نظر کارشناسان […]

به نقل گلچین نیوز :

سرهنگ «عنایت فلاحی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و نسبت به توقیف آن اقدام کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از کامیون توقیفی ۷۵ راس گوسفند قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۲ میلیارد ریال می رسید، کشف کردند.

فرمانده انتظامی کنگاور همچنین از دستگیری یک نفر در این راستا و معرفی وی به دستگاه قضایی جهت صدور حکم لازم خبر داد و گفت: کامیون توقیفی نیز روانه پارکینگ شد.

سرهنگ فلاحی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس کنگاور در سال حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها عنوان کرد.

غرق شدن جوان ۲۵ ساله در رودخانه بیستون 

فرمانده انتظامی هرسین نیز از غرق شدن جوان ۲۵ ساله ای در رودخانه یکی از روستاهای شهر بیستون خبر داد. 

سرهنگ «علی عزیزیان» به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن یک نفر در روستای چشمه سهراب بیستون، تیمی از ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد جوان ۲۵ ساله ای که همراه خانواده برای تفریح به آن منطقه مراجعه کرده بود حین شنا کردن در آب رودخانه غرق می شود.

سرهنگ عزیزیان در پایان با اشاره به بیرون کشیده شدن جسد جوان غرق شده، از شهروندان خواست بدون توجه به اصول و فنون شنا از این اقدام خودداری کنند.


خبرگزاری گلچین نیوز