به نقل گلچین نیوز : ایسنا/فارس سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز از ورود ۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری خبرداد. پیمان باباخانی عصر ‌پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت در نشست مجازی با خبرنگاران، اضافه شدن ۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل درونشهری شیراز را با هدف تقویت و توسعه این ناوگان و در […]

به نقل گلچین نیوز :

ایسنا/فارس سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز از ورود ۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری خبرداد.

پیمان باباخانی عصر ‌پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت در نشست مجازی با خبرنگاران، اضافه شدن ۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل درونشهری شیراز را با هدف تقویت و توسعه این ناوگان و در آستانه عید سعید فطر انجام شده است.

او اضافه کرد: در راستای اجرای سیاست عدالت محوری در ارائه خدمات شهری به شهروندان فهیم کلان شهر شیراز و توجه ویژه به ساختار توسعه حمل و نقل عمومی، شهرداری شیراز را پیوسته بر آن داشته از هیچ تلاشی در تحقق این باور دریغ نورزد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز گفت: در مسیر ارائه خدمات شهری به شهروندان شیراز علیرغم همه دشواریهای تأمین منابع مالی و سرمایه ای، در شرایط جنگ اقتصادی دشمنان و بحران جهانی پاندمی کرونا، تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس با بهترین مشخصات فنی و رفاهی موجود به منظور ارتقای کیفی و کمی خدمات حمل و نقل عمومی و توسعه زیرساخت‌های رفاهی شهروندان به ناوگان سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز افزوده شد.

باباخانی عنوان کرد:  اعتبار هزینه شده در این زمینه مبلغی بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان بوده که از اعتبارات سازمان اتوبوسرانی و شهرداری شیراز تامین شده است.

او به دغدغه سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر در ساماندهی ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت ها میانگین عمر ناوگان حمل و نقل را کاهش دهیم.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز خاطرنشان: برای رفاه حال شهروندان و برابر سال‌های قبل ساعت کار همه اتوبوس‌های سازمان اتوبوسرانی شیراز و حومه همانند سال گذشته از ساعات ۶ صبح تا ۹ شب بوده که به دلیل شیوع بیماری کرونا ساعات کاری دستخوش تغییراتی شد اما قطعا  پس از تصویب ستاد مقابله با کرونا ساعات کاری ناوگان به حال سابق به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

انتهای پیام


خبرگزاری گلچین نیوز