به نقل گلچین نیوز : ایسنا/خراسان رضوی طی حکمی از سوی سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، مدیر دو فرهنگسراهای تازه تاسیس گفت‌وگو و فرهنگسرای اجتماعی شوق زندگی با هدف افزایش سرانه مراکز فرهنگی و آموزشی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مشهدی و دو فرهنگسرای دیگر منتصب شدند. مدیر دو فرهنگسرای تازه تاسیس […]

به نقل گلچین نیوز :

ایسنا/خراسان رضوی طی حکمی از سوی سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، مدیر دو فرهنگسراهای تازه تاسیس گفت‌وگو و فرهنگسرای اجتماعی شوق زندگی با هدف افزایش سرانه مراکز فرهنگی و آموزشی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مشهدی و دو فرهنگسرای دیگر منتصب شدند.

مدیر دو فرهنگسرای تازه تاسیس «شوق زندگی» و «گفتگو» به ترتیب با انتصاب سیده عارفه آقایی و علی الهی خراسانی آغاز به کار خواهند کرد. 

فرهنگسرای گفت‌وگو، با هدف بسط فرهنگ گفتگو میان جریانات فکری مختلف، ایجاد فضای مناسب برای نشست‌های گفت‌وگو محورانه با هدف استفاده از این ظرفیت‌ها در مدیریت شهر و ارائه خدمات مهندسی شده در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی، اجتماعی، هنری و… ایجاد شده است. 

برمبنای این گزارش، فرهنگسرای اجتماعی شوق زندگی نیز با تاکید بر ارائه خدمات تخصصی برای زنان و کودکان آسیب‌دیده یا در معرض آسیب راه اندازی شده که ارائه خدمات حقوقی رایگان به شهروندان و فراهم کردن فضای رایگان برای استقرار تشکل‌های مردم‌نهاد در حوزه زنان و کودکان و سایر حوزه‌های اجتماعی مرتبط تاسیس شده است. 

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، مجتبی مدروانی به عنوان مدیر فرهنگسرای امت و حسین نقابت به عنوان مدیر فرهنگسرای انتظار منصوب شدند.

انتهای پیام


خبرگزاری گلچین نیوز