به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، سید احمد هاشمی عصر شنبه در گفتگوی خبری با شبکه اترک خراسان شمالی اظهار کرد: طی شبانه روز گذشته هیچ یکی از بیماران مبتلا به کرونا در خراسان شمالی جان خود را از دست ندادند. رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی همچنین از بستری ۴۳ بیمار […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، سید احمد هاشمی عصر شنبه در گفتگوی خبری با شبکه اترک خراسان شمالی اظهار کرد: طی شبانه روز گذشته هیچ یکی از بیماران مبتلا به کرونا در خراسان شمالی جان خود را از دست ندادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی همچنین از بستری ۴۳ بیمار طی شبانه روز گذشته خبر داد.

وی افزود: اکنون ۲۱۲ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند؛ در مجموع میزان بستری روزانه و تعداد کل افراد بستری شده به یک ثبات رسیده است.

هاشمی با اشاره به اینکه در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی احتمال ورود به پیک بعدی وجود دارد، گفت: میزان استفاده از ماسک در خراسان شمالی ۶۰ درصد است که نشان می‌دهد مردم پروتکل‌های بهداشتی را نسبت به ماه‌های گذشته به میزان کمتری رعایت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تاکید کرد: برگزاری عروسی‌ها و دورهمی اصلی ترین عامل شیوع کرونا در این مدت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: همه گروه‌های سنی اعلام شده برای دریافت واکسن باید از طریق مراجعه به آدرس salamat.gov.ir ثبت‌نام کرده تا به ترتیب سنی به صورت هوشمند و از طریق پیامک نوبت‌دهی شوند و از هرگونه مراجعه به صورت حضوری و بدون نوبت خودداری کنند.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز