به نقل گلچین نیوز : به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری فرماندهی انتظامی استان کرمان، سرهنگ محمدرضا ایران نژاد از کشف یک دستگاه وانت مزدا سرقت شده از شهرستان حاجی آباد و دستگیری سارق آن که اهل یکی از استان های شمالی کشور بود، خبر داد. وی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز مانیتورینگ استان […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری فرماندهی انتظامی استان کرمان، سرهنگ محمدرضا ایران نژاد از کشف یک دستگاه وانت مزدا سرقت شده از شهرستان حاجی آباد و دستگیری سارق آن که اهل یکی از استان های شمالی کشور بود، خبر داد.

وی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز مانیتورینگ استان کرمان مبنی بر تردد یک دستگاه وانت مزدا  ۲ کابین سرقتی در محور بندرعباس – سیرجان بلافاصله ماموران به این محور اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان افزود: در این رابطه ماموران کلانتری ۱۷ با حضور فوری در این محور خودروی مسروقه را شناسایی و متوقف کردند که مشخص شد سارق آن اهل استان گیلان بوده و این خودرو را از شهر حاجی آباد به سرقت برده است.

وی با اشاره به نقش نظارت تصویری و حضور ضربتی پلیس در کشف اینگونه سرقت ها اظهار داشت: این سارق که گرفتار اعتیاد و دارای ۱۰ فقره سابقه سرقت خودرو از استان های مختلف نیز بود به منظور انجام بازجویی و تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی منتقل شد.

جانشین فرمانده انتظامی نرماشیر نیز گفت: یک دستگاه خودروی زامیاد سرقت شده از اصفهان کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان توقیف و ۲ سارق ان دستگیر شدند.

سرگرد علیرضا علی آبادی افزود: در پی اعلام سامانه پایش تصویری، مبنی بر ورود یک دستگاه خودرو زامیاد سرقتی از استان اصفهان به حوزه استحفاظی شهرستان نرماشیر، رسیدگی به موضوع با اجرای طرح مهار در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این رابطه ماموران یگان امداد، محور بم – نرماشیر را تحت کنترل خود قرار دادند و به محض مشاهده خودروی مذکور طی عملیاتی منسجم آن را متوقف و در این رابطه ۲ نفر را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضایی خاطرنشان کرد: شهروندان به هشدارهای انتظامی توجه ویژه ای داشته باشند و خودروهای خود را به سیستم های بازدارنده از جمله ردیاب مجهز کنند.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز