به نقل گلچین نیوز : کمال حیدری در گفت وگو با خبرنگار خبرآنلاین اظهار کرد: بیمارستان ها مملو از بیماران مبتلا به کرونا است و تمام بیمارستانهای استان اصفهان درگیر هستند. در ۳۵ روز گذشته در پیک موج پنجم هستیم و متاسفانه با کاهش حساسیت مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی روبرو هستیم. معاون بهداشتی […]

به نقل گلچین نیوز :

کمال حیدری در گفت وگو با خبرنگار خبرآنلاین اظهار کرد: بیمارستان ها مملو از بیماران مبتلا به کرونا است و تمام بیمارستانهای استان اصفهان درگیر هستند. در ۳۵ روز گذشته در پیک موج پنجم هستیم و متاسفانه با کاهش حساسیت مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی روبرو هستیم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: در این شرایط نیاز به لاک داون( محدودیت های سختگیرانه) است چراکه رفتار این ویروس ثابت کرده است که با فاصله اجتماعی کنترل می شود.

وی اضافه کرد: توسعه مراکز واکسیناسیون کرونا می تواند به تسریع روند واکسیناسیون کمک کند، بر این اساس امروز  دو مرکز در ملک شهر و رهنان افتتاح  شد. امیدواریم تا مهرماه معلمان و تا آبان ماه دانشجویان هم نسبت به کرونا واکسینه شوند.افتتاح

وی وضعیت واکسن کووبرکت را در اصفهان اینگونه تشریح کرد که هنوز مقادیر قابل توجهی از این واکسن برای استان اصفهان تخصیص داده نشده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تاکنون ۱۲ هزار دوز واکسن کرونا تحویل استان اصفهان داده شده است و در حال حاضر در یک مرکز متمرکز است. باید این نکته را مد نظر قرار داد که واکسیناسیون مهم است و تمام واکسن ها مورد تایید وزارت بهداشت است و نباید در نوع واکسن حساسیت به خرج داد.

۴۸


خبرگزاری گلچین نیوز