به نقل گلچین نیوز : ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس جمعیت هلال احمر خاش سیستان و بلوچستان گفت: ۱۲۰۰ سبد معیشتی توسط ارتش میان اقشار محروم و نیازمند حاشیه شهر و روستاهای این شهر توزیع شد. به گزارش ایسنا جلال هاشمزهی اظهارکرد: تلاش برای رفع مشکلات تامین آب آشامیدنی مردم هشت روستای این شهرستان از برنامه‌های مهم […]

به نقل گلچین نیوز :

ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس جمعیت هلال احمر خاش سیستان و بلوچستان گفت: ۱۲۰۰ سبد معیشتی توسط ارتش میان اقشار محروم و نیازمند حاشیه شهر و روستاهای این شهر توزیع شد.

به گزارش ایسنا جلال هاشمزهی اظهارکرد: تلاش برای رفع مشکلات تامین آب آشامیدنی مردم هشت روستای این شهرستان از برنامه‌های مهم در جهت محرومیت‌زدایی بوده که با همکاری خیران و جمعیت هلال احمر و ارتش انجام می‌شود.

وی بیان کرد:در کنار ویزیت رایگان بیماران، کار توزیع پرس‌های غذای گرم و بسته‌های بهداشتی و معیشتی با همکاری خیران و داوطلبان این جمعیت انجام شده و همچنان تداوم دارد.

فرهاد میر دادستان خاش هم گفت: در روزهای اخیر افزون‌بر ۶۰ سبد معیشتی و ۶۰ کارت هدیه به همت انجمن حمایت از زندانیان میان خانواده‌های مددجویان به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال توزیع شده است.

همچنین به همت دفتر امام جمعه خاش و همکاری ارتش حدود ۱۴۰۰ پرس غذای گرم میان اقشار محروم و مستمند روزه دار توزیع شده است.

برگزاری محفل معنوی انس قرآن کریم در منازل خانواده‌های معظم شهیدان از دیگر برنامه‌هایی بود که با همکاری اداره بنیاد شهید و دفتر امام جمعه خاش انجام شده است.

انتهای پیام


خبرگزاری گلچین نیوز