به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین همدان ؛ صدا و سیمای مرکز همدان اعلام کرد، زهره  دوستی گوینده پیشکسوت و با سابقه صدا و سیمای مرکز همدان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت کرد. وی از گویندگان با سابقه و با اخلاق رادیو همدان بود که با اجرای برنامه‌های مختلف، افتخارات […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین همدان ؛ صدا و سیمای مرکز همدان اعلام کرد، زهره  دوستی گوینده پیشکسوت و با سابقه صدا و سیمای مرکز همدان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت کرد.

وی از گویندگان با سابقه و با اخلاق رادیو همدان بود که با اجرای برنامه‌های مختلف، افتخارات متعددی در حوزه کاری خود در طول دوران خدمتش کسب کرد.

خانم زهره دوستی متولد یکم مهرماه ۱۳۴۵ در شهر همدان بود و از سال ۱۳۶۳ با شغل گویندگی وارد صداوسیمای مرکز همدان شد و در مشاغل نویسندگی و تهیه کنندگی برنامه‌های مختلف در رادیو به ادامه کار پرداخت، دوستی در طول خدمت خویش عناوین زیادی را در جشنواره‌های مختلف به شرح ذیل کسب کرد.

برگزیده بهترین تهیه کننده رادیویی برای نمایش عاشق کشون در جشنواره نهم مراکز در سال ۸۰

تهیه کننده برتر شبکه جوان در سال ۸۰

برگزیده بهترین تهیه کننده رادیویی برای نمایش دل و دشنه در جشنواره دهم مراکز در سال ۸۱

نامزد بهترین تولیدات رادیویی مراکز استان‌ها برای برنامه‌های صدای جوانی (۱۳۸۰)، حرف‌های جوانی، آیین‌های بومی (۱۳۸۶)، هفت دروازه (۱۳۹۳)، صبح الوند

خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان، درگذشت سرکار خانم زهره دوستی یکی دیگر از همکاران پیشکسوتان حوزه رسانه را به خانواده محترم ایشان و جامعه رسانه ای استان تسلیت گفته از خداوند منان برای آن نوگذشته غفران الهی و جهت بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نماید.

۴۸


خبرگزاری گلچین نیوز