به نقل گلچین نیوز : علی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به فساد مالی ۲۰ میلیارد ریالی در دو پرونده مربوط به سنوات گذشته که در بازرسی‌های انجام شده سال‌های ۹۷ و ۹۸ در میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری کشف شد، اظهار کرد: در بررسی‌های انجام شده توسط […]

به نقل گلچین نیوز :

علی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به فساد مالی ۲۰ میلیارد ریالی در دو پرونده مربوط به سنوات گذشته که در بازرسی‌های انجام شده سال‌های ۹۷ و ۹۸ در میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری کشف شد، اظهار کرد: در بررسی‌های انجام شده توسط سازمان بازرسی گزارش‌هایی از تضییع حقوق بیت‌المال در پروژه‌های عمرانی کشف شد.

مدیرکل بازرسی چهارمحال و بختیاری به گزارش مالی خلاف واقع و اهمال غیر قانونی در پروژه‌های عمرانی اشاره کرد و افزود: برای پنج نفر از مدیران، معاونان و کارشناسان وقت اعلام جرم شده است.

احمدی با بیان اینکه پرونده برای صدور رأی در دادگاه در حال رسیدگی است، گفت: در تیرماه امسال فساد مالی کشف و کیفر خواست برای مجرمان صادر شده است.

بنابراین گزارش، طی روز گذشته نیز رئیس سازمان بازرسی چهارمحال و بختیاری از کشف فساد مالی ۹ میلیارد ریالی در شرکت آب و فاضلاب روستایی این استان خبر داده و گفته بود: در این زمینه علیه هشت نفر اعلام جرم شده است.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز