به نقل گلچین نیوز : سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته ۵۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده و ۴۰ بیمار نیز با حال خوب ترخیص شدند. وی اضافه کرد: در حال حاضر ۲۶۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که […]

به نقل گلچین نیوز :

سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته ۵۷ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده و ۴۰ بیمار نیز با حال خوب ترخیص شدند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۲۶۳ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند که ۳۵ نفر تحت مراقبت ویژه بوده و ۲۰ نفر به کمک دستگاه تنفس دارند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر از فوت پنج بیمار جدید کرونایی در استان خبر داد و افزود: یک دتختر بچه هفت ساله در بین جانباختگان است که هیچ سابقه بیماری هم نداشته است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون هزار و ۱۵۸ نفر در استان بوشهر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده‌اند، تعداد کل مبتلایان استان را بیش از ۴۳ هزار نفر عنوان کرد.

کشمیری افزود: امروز با خبر فوت دختر بچه هفت ساله بدون بیماری زمینه‌ای، لازم شد باری دیگر بر این نکته تاکید کرد که بیماری کرونا هنوز فروکش نشده است و نیاز به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط آحاد مردم است.

وی بیان کرد: برای کاهش موارد فوت و بستری نیاز عمومی و همگی مردم شریف استان را می‌طلبد که از دور همی و تجمعات پرهیز کرده تا شاهد از دست دادن عزیزانمان نباشیم.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز