به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، «صباح رشیدی» روز یکشنبه در نشستی خبری که در محل هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، افزود: درصد اشغال اتاق های هتل پارسیان کرمانشاه در سال ۹۸، ۷۰ درصد بود که این میزان به واسطه شیوع کرونا به ۳۸ درصد کاهش پیدا کرده است. سرپرست هتل پارسیان کرمانشاه توضیح داد: […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، «صباح رشیدی» روز یکشنبه در نشستی خبری که در محل هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، افزود: درصد اشغال اتاق های هتل پارسیان کرمانشاه در سال ۹۸، ۷۰ درصد بود که این میزان به واسطه شیوع کرونا به ۳۸ درصد کاهش پیدا کرده است.

سرپرست هتل پارسیان کرمانشاه توضیح داد: با توجه به فعالیت های بازریابی انجام شده و بهبود محدودیت های کرونا، وضعیت درآمدزایی هتل از ابتدای سال ۱۴۰۰ روبه بهبود است.

رشیدی با اشاره به اینکه میزان اقامت مردم در هتل پارسیان کرمانشاه ۲۵ هزار شب اقامت در سال ۹۸ به ۱۳ هزار شب در سال ۹۹ رسید، اعلام کرد که هتل پارسیان کرمانشاه به واسطه شیوع کرونا هیچ یک از نیروهای خود را تعدیل نکرده است.

وی افزود: با وجود زیان دهی هتل پارسیان کرمانشاه در این مدت توانستیم در کنار سازمان های خیریه کرمانشاه با توزیع بسته های معیشتی به کمک نیازمندان بشتابیم.

به گزارش ایرنا، روند ساخت هتل پارسیان کرمانشاه از سال ۱۳۸۵ در فضایی به مساحت ۲۲ هزار متر توسط بنیاد مستضعفان آغاز شد و در سال ۱۳۹۰ با بهره گیری از ۱۰۰ اتاق شروع به فعالیت کرد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز