به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، روح الله عباسپور عصر سه شنبه در آیین بهره برداری از یک جایگاه پمپ بنزین در بویبن زهرا افرود: این سرمایه گذاری از سوی بخش خصوصی و با همکاری سرمایه گذاران خارجی انجام می شود. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: این طرح صنعتی […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، روح الله عباسپور عصر سه شنبه در آیین بهره برداری از یک جایگاه پمپ بنزین در بویبن زهرا افرود: این سرمایه گذاری از سوی بخش خصوصی و با همکاری سرمایه گذاران خارجی انجام می شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: این طرح صنعتی با ۵ هزار میلیارد تومان در شهرک صنعتی حکیمیه یا برلیان اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: این سرمایه گذاری منجر به ساخت کارخانجات خودروهای هیبریدی و برقی در بویین زهرا خواهد شد و به توسعه اقتصادی و رونق اشتغال در این منطقه کمک زیادی خواهد کرد.

نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی افزود: این سرمایه گذاری با خود اشتغالزایی مستقیم برای ۲ هزار نفر را به همراه خواهد داشت.

عباسپور در ادامه از مسوولان استانی خواست تا با همکاری با سرمایه گذار این طرح موجب اجرای زودتر این طرح شوند.

وی همچنین بر تقویت سازوکارهای مناسب برای تقویت شهرداری ها در مسیر خودکفایی تاکید کرد و اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا وابستگی شهرداری ها به دولت کاهش یابد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز