به نقل گلچین نیوز : ایسنا/کردستان عصر امروز در حرکتی نمادین با همت انجمن های مردم نهاد، شهرداری، محیط زیست و با حضور تمامی اعضای منتخب شورای شهر یکی از خیابان‌های شهر بیجار از پوسترها و بنرهای تبلیغاتی پاکسازی شد. عصر امروز ( سه‌شنبه ۱ تیرماه) محمدرضا قربانی مدیر انجمن پاکبانان طبیعت گروس در حاشیه […]

به نقل گلچین نیوز :

ایسنا/کردستان عصر امروز در حرکتی نمادین با همت انجمن های مردم نهاد، شهرداری، محیط زیست و با حضور تمامی اعضای منتخب شورای شهر یکی از خیابان‌های شهر بیجار از پوسترها و بنرهای تبلیغاتی پاکسازی شد.

عصر امروز ( سه‌شنبه ۱ تیرماه) محمدرضا قربانی مدیر انجمن پاکبانان طبیعت گروس در حاشیه برنامه پاکبان خیابان توحید جنوبی بیجار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا عنوان کرد: این برنامه با همکاری و مشارکت انجمن پاکبانان طبیعت گروس، لاله‌های نسار، خانه مشارکت‌های مردمی و مشارکت در سلامت، شهرداری بیجار و اداره محیط زیست برگزار شد.

وی از همراهی اعضای جدید منتخب شورای شهر در این حرکت تقدیر کرد و گفت: هدف این برنامه شروع کار شورای جدید با محوریت توجه به محیط زیست و رعایت حقوق شهروندی بود و امیدواریم اعضای جدید شورا تا پایان دوره خود همراه و یاور طبیعت و محیط زیست باشند.

 مدیر انجمن پاکبانان طبیعت گروس افزود: خوشبختانه مردم علاقه‌مند به محیط زیست شهر بیجار در این برنامه حضور فعالی داشتند و امیدواریم شورای منتخب جدید به محیط زیست توجه بیشتری داشته باشند.

در این برنامه کارگران شهرداری، انجمن های مردم‌نهاد و علاقه مندان به محیط زیست حضورفعالی داشتند.

انتهای پیام


خبرگزاری گلچین نیوز