به نقل گلچین نیوز : منصور شیشه فروش در گفت و گو با خبرآنلاین با اشاره به وزش تندباد و بارشهای رگباری در اصفهان اظهار کرد: با استقرار سامانه بارشی بر استان اصفهان وزش تندباد لحظه ای و رگبار در تمام مناطق استان اصفهان پیش بینی می شود. وی افزود: رگبار  تا فردا ادامه دارد و بارش […]

به نقل گلچین نیوز :

منصور شیشه فروش در گفت و گو با خبرآنلاین با اشاره به وزش تندباد و بارشهای رگباری در اصفهان اظهار کرد: با استقرار سامانه بارشی بر استان اصفهان وزش تندباد لحظه ای و رگبار در تمام مناطق استان اصفهان پیش بینی می شود.

وی افزود: رگبار  تا فردا ادامه دارد و بارش های نقطه ای می تواند منجر به سیلابی شدن رودخانه های فصلی شود. در مناطق شرق استان اصفهان هم شاهد وقوع تندباد لحظه ای خواهیم بود. 

شیشه فروش گفت: عدم تغذیه رطوبتی سامانه های بارشی باعث شده که بارشهای موثری در بهار رخ ندهد و انرژی این سامانه ها به صورت تندباد تخلیه شود.

وی اعلام کرد: از امروز تا فردا هم شاهد وزش تندباد لحظه ای در مناطق شمالی و مرکزی استان اصفهان هستیم و فردا در مناطق غرب، جنوب و مناطق مرکزی بارشهای ناگهانی و محلی و خیزش گردوغبار را خواهیم داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: توصیه می شود در این روزها نسبت به کوه نوردی، چرای دام در حاشیه رودخانه ها و مناطق مرتفع اجتناب شود.

۴۸


خبرگزاری گلچین نیوز