به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، پرویز توسلی زاده عصر سه شنبه در بازدید از کلانتری و بازار محله دولت آباد کرمانشاه بر تأمین امنیت مردم تأکید کرد و از مردم خواست هوشیار باشند و به راحتی اعتماد نکنند. وی اظهار داشت: در بازدید از کلانتری ها و سخن گفتن با مردم دنبال امنیت و آرامش مردم، […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، پرویز توسلی زاده عصر سه شنبه در بازدید از کلانتری و بازار محله دولت آباد کرمانشاه بر تأمین امنیت مردم تأکید کرد و از مردم خواست هوشیار باشند و به راحتی اعتماد نکنند.

وی اظهار داشت: در بازدید از کلانتری ها و سخن گفتن با مردم دنبال امنیت و آرامش مردم، حل مشکلات آنها، اعتماد به دستگاه قضایی و اقتدار پلیس هستیم.

توسلی زاده تأکید کرد؛ باید تا جایی که ممکن است وقت مراجعین را نگیریم و تسریع در انجام کارهای آنها از اولویت های پلیس باشد.

رییس کل دادگستری کرمانشاه، ضمن سخن گفتن با مراجعین به آنها توصیه کرد به راحتی به هرکسی اعتماد نکنند و خود مدافع امنیت روانی و خانوادگی خویش باشند.

عالی ترین مقام قضایی استان کرمانشاه تأکید کرد تا جایی که ممکن است مخاصمات و مشکلات قابلیت سازش به مصالحه کشیده شود و از شکل گیری پرونده های قضایی جلوگیری کنند.

توسلی زاده ادامه داد: معتقدیم تنها ۱۰ درصد از جرایم ارتکابی مهمه هستند که برخورد جدی با آنها در دستور کار دستگاه قضایی است و از پلیس می خواهیم رصد و برخورد با اینگونه جرایم از جمله سرقت را با جدیت پیگیری کند.

رییس کل دادگستری کرمانشاه به پلیس توصیه و تأکید کرد: ارتباط خوب و مؤثر با مردم و معتمدین را از جمله برنامه های خود قرار دهد و مردم را از خود بداند. رابطه خوب با مردم می تواند بهترین شیوه مدیریتی را رقم بزند.

وی افزود: پلیس می تواند با طبقه بندی جرایم و حضور فوری در صحنه جرم و برخورد با آن به امنیت روانی جامعه کمک کند و تلاش کند احساس امنیت را در مردم ایجاد کند.

در ادامه رییس کل دادگستری استان کرمانشاه با حضور در بازار محله دولت آباد که یکی از متراکم ترین و شلوغ ترین بازارهای کرمانشاه است، ضمن بازدید، به گفت و گوی حضوری با مردم پرداخت و از آنها خواست با ارتباط خوب و مؤثر خود با دادگستری به امنیت جامعه کمک کنند.

توسلی زاده ضمن سخن گفتن با مردم ۲ خط تلفنی ارتباط با رییس کل دادگستری استان (شماره های ۴۱۴۱ و ۳۸۲۱۱۱۷۰) را در اختیار آنها گذاشت و به ایشان تأکید کرد مشکلات جامعه را به وی انتقال دهند.

توسلی زاده یادآور شد وظیفه داریم به حقوق همدیگر احترام گذاریم و در داد و ستدها جانب انصاف را رعایت کنیم.

توسلی زاده در پایان با بیان اینکه خوشبختانه در استان کرمانشاه امنیت خوب و پایداری برقرار است، گفت: بحمدالله مردم استان کرمانشاه از جمله مردم خوب و تلاشگری هستند که سعی می کنند با کسب روزی حلال برای خود و خانواده مفید باشند، باید به این مردم خدمت کرد و قدر آنها را دانست.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز