به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری در جلسه شورای اداری استان گفت: خود را از مردم استان می‌دانم و در طول بیش از ۴ سال خدمت در آذربایجان‌غربی تلاش کرده‌ایم رضایت‌مندی و خرسندی مردم را جلب کنیم و هم‌بستگی زبان‌زد مردم ترک، کرد، ارامنه و آشوریان در استان علی‌رغم حضور […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری در جلسه شورای اداری استان گفت: خود را از مردم استان می‌دانم و در طول بیش از ۴ سال خدمت در آذربایجان‌غربی تلاش کرده‌ایم رضایت‌مندی و خرسندی مردم را جلب کنیم و هم‌بستگی زبان‌زد مردم ترک، کرد، ارامنه و آشوریان در استان علی‌رغم حضور ادیان و مذاهب مختلف در سطح استان،  مردم در جای‌جای این خطه شهید پرور با همدلی و وحدت کنار همدیگر زندگی می‌کنند.

استاندار آذربایجان‌غربی با بیان این‌که همچنان در وضعیت قرمز کرونایی به سر می‌بریم، گفت: دستگاه‌های نظارتی بیش‌ازپیش به رعایت موارد بهداشتی توجه کنند تا مبتلایان و مرگ‌ومیر ناشی از کرونا کاهش یابد. پیش‌از پایان یافتن آبان‌ماه حداقل ۷۰ درصد از جمعیت استان واکسینه خواهند شد.

شهریاری با اشاره به تغییر دولت، اظهار کرد: متأسفانه برخی از مدیران انگیزه خود را از دست داده‌اند. حتی اگر یک ثانیه از عمر مدیریتی فردی باقی باشد نباید هیچ کوتاهی در راستای انجام وظیفه صورت گیرد.

استاندار آذربایجان‌غربی بیان کرد: کمک به جمع‌آوری و خرید محصولات کشاورزی استان به‌ویژه سیب در رأس برنامه‌ها قرار دارد و در همین راستا بازدید و توافق‌های لازم با کارخانه‌ها صورت گرفته تا محصولات با بهترین قیمت از کشاورزان خریداری شود.

وی ادعای برخی در ارتباط با محرومیت استان را رد کرد و اظهار داشت: با مقایسه آمار و ارقام فعلی با سال‌های گذشته می‌توان رشد شاخص‌های توسعه استان را به‌راحتی لمس کرد که افتتاح بیش‌از ۵ هزار واحد مسکن مهر در طول دو سال گذشته و ایجاد ۳۰۰ کیلومتر بزرگ‌راه استانی گوشه‌ای از دستاوردها است.

وی افزود: بایستی سالانه ۵۰ هزار واحد مسکن در استان تأمین شود.

۴۶

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز