به نقل گلچین نیوز : محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: آسمان استان قسمتی ابری تا ابری خواهد بود و بارش محلی پراکنده باران برخی مناطق استان را فرا می‌گیرد. وی ربا بیان اینکه بارش‌ها در استان با رعد و […]

به نقل گلچین نیوز :

محمدرضا رحمان نیا در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: آسمان استان قسمتی ابری تا ابری خواهد بود و بارش محلی پراکنده باران برخی مناطق استان را فرا می‌گیرد.

وی ربا بیان اینکه بارش‌ها در استان با رعد و برق همراه خواهد بود، اظهار کرد: به شهروندان توصیه می‌شود در بلندی‌ها و ارتفاعات کوهستانی تردد نکنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از وقوع شدید باد در استان خبر داد و گفت: به شهروندان توصیه می‌شود در کنار ساختمان‌های نیمه کاره و درختان فرسوده تردد نکنند.

رحمان نیا به وضعیت دمای هوای استان طی چند روز آینده اشاره کرد و ابراز داشت: دمای هوای استان تا روز شنبه کاهش یافته و هوا خنک می‌شود و دمای فعلی شهر زنجان هم ۲۰ درجه سانتی گراد است که نسبت به دیروز در همین ساعت چند درجه سانتی گراد خنک‌تر شده است.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز