به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند صبح پنجشنبه در نشست با وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: در راستای تقویت آموزش و تعلیم و تربیت در استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است و شاهد موفقیت‌های خوبی هستیم. وی با اشاره به وضعیت کرونا و تأثیر ان بر آموزش و […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند صبح پنجشنبه در نشست با وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: در راستای تقویت آموزش و تعلیم و تربیت در استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است و شاهد موفقیت‌های خوبی هستیم.

وی با اشاره به وضعیت کرونا و تأثیر ان بر آموزش و پرورش تصریح کرد: در شرایط کرونایی آموزش و پرورش متحمل شرایط سختی شد ولی با این وجود آسیبی به حوزه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان وارد نشد.

استاندار بوشهر با اشاره به رعایت پروتکل‌ها در برگزاری برنامه‌های حضوری آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: با تدابیر صورت گرفته امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم به صورت حضوری با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی آغاز شده‌است.

گراوند افزود: در استان بوشهر مهم‌ترین نکته‌ای که باعث توسعه استان در مسیر خود حرکت کند همدلی و همراهی دستگاه‌های اجرایی است که این رویکرد یک دستاورد ارزشمند آن معرفی بوشهر به عنوان پایتخت قرآنی ایران ۱۴۰۰ است.

استاندار بوشهر اظهار داشت: در معرفی بوشهر به عنوان پایتخت قرآنی ایران نیز وجود علما و بزرگان در این استان نقشی قابل توجه و مهم ایفا کرد.


خبرگزاری گلچین نیوز