به نقل گلچین نیوز : مریم بهروزی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای، روز گذشته بیشترین میزان بارش‌ها مربوط به شهر سیردان با ۴.۶ میلی به ثبت رسیده است. وی با اشاره به اینکه ناپایداری‌های جوی استان تا ظهر یکشنبه هفته آینده در […]

به نقل گلچین نیوز :

مریم بهروزی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای، روز گذشته بیشترین میزان بارش‌ها مربوط به شهر سیردان با ۴.۶ میلی به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه ناپایداری‌های جوی استان تا ظهر یکشنبه هفته آینده در سطح منطقه تداوم خواهد داشت، تصریح کرد: البته شدت این ناپایداری برای روز یکشنبه ضعیف پیش بینی شده است.

این کارشناس هواشناسی یادآور شد: تا اوایل هفته آینده و در برخی از ساعات روز شاهد بارش های رگباری خواهیم بود که گاهی نیز با رعد و برق و وزش بادهای لحظه‌ای شدید همراه است. 

بهروزی تاکید کرد: طی این مدت همچنین شاهد هوایی خنک در سطح منطقه خواهیم بود و از روز یکشنبه هفته آینده تا اواسط هفته نیز وضعیت جوی پایدار است.

وی خاطرنشان کرد: در شبانه روز گذشته آوج با ۱۰ و آبیک با ۳۵ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک ترین و گرمترین مناطق استان بودند و دمای هوای قزوین نیز طی این مدت ۱۵ تا ۳۴ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز