به نقل گلچین نیوز : محمد باقر نوبخت پنجشنبه شب در پایان سفر چند ساعته خود به استان اردبیل افزود: در سفر قبلی به استان اردبیل قول پرداخت ۶۵۰ میلیارد تومان به پروژه راه آهن اردبیل – میانه داده شده بود که در عمل دولت ۶۶۰ میلیارد تومان  به پروژه تزریق کرد. وی با بیان اینکه […]

به نقل گلچین نیوز :

محمد باقر نوبخت پنجشنبه شب در پایان سفر چند ساعته خود به استان اردبیل افزود: در سفر قبلی به استان اردبیل قول پرداخت ۶۵۰ میلیارد تومان به پروژه راه آهن اردبیل – میانه داده شده بود که در عمل دولت ۶۶۰ میلیارد تومان  به پروژه تزریق کرد.

وی با بیان اینکه دولت با تامین اعتبار و تسریع امور قصد بهره‌برداری این پروژه را در این دو ماه آتی داشت اما مسیر سخت راه آهن و سختی کار، زمان افتتاح را به تاخیر انداخته و با تامین اعتبار مورد نیاز  انتظار می‌رود در چهار ماه آینده طرح به نتیجه برسد.

وی بیان کرد: برای پرداخت مطالبات پروژه مسئولان استانی اردبیل درخواست ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان را کرده‌اند و انشالله با تامین آن مردم اردبیل بتوانند از راه آهن در چهار ماه آینده استفاده کنند.

معاون رئیس جمهوری همچنین به بازدید خود از سد خداآفرین و پروژه پایاب این سد اشاره کرد و گفت: ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برای اجرای این پروزه از سوی دولت پرداخت شده است و برای تسریع در کارها در این سفر مصوب شد ۵۰۰ میلیارد تومان در هفته‌های آتی به این طرح تزریق شود.

محمد باقر نوبخت عصر پنجشنبه در سفری چند ساعته به استان اردبیل از سد و طرح پایاب خداآفرین در پارس‌آباد مغان، سد عمارت در گرمی مغان و پروژه راه آهن اردبیل – میانه بازدید و در جریان پیشرفت کارها در این پروژه‌ها قرار گرفت.


خبرگزاری گلچین نیوز