به نقل گلچین نیوز : آزاده عطایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه با حضور تعدادی از دانشجویان رشته گرافیک دانشگاه الزهرا کرمان برپا شده است که فرصت مناسبی برای استفاده علاقه مندان به حوزه عکاسی تبلیغاتی محسوب می شود. وی بیان کرد: برای این نمایشگاه عکس، تعداد ۳۷ […]

به نقل گلچین نیوز :

آزاده عطایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه با حضور تعدادی از دانشجویان رشته گرافیک دانشگاه الزهرا کرمان برپا شده است که فرصت مناسبی برای استفاده علاقه مندان به حوزه عکاسی تبلیغاتی محسوب می شود.

وی بیان کرد: برای این نمایشگاه عکس، تعداد ۳۷ اثر از میان ۴۲۰ اثر عکاسی شده با دقت برگزیده شده است که عکاسان با رویکرد حرفه ای و خلاقانه، و منحصر بفرد به عرصه تبلیغات پرداخته اند.

 مدیر مجموعه فرهنگی و هنری هومهر کرمان  اظهار داشت: مجموعه عکس های موجود در نمایشگاه پس از طی ۲ سال عکسبرداری زیر نظر مریم علیزاده از اساتید عکاسی کرمان به معرض نمایش گذاشته شده و دانشجویان عکاس تصاویر خود را با ابتدایی ترین امکانات ثبت کرده اند.

وی تاکید کرد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه، برند سازی محصولات و ایجاد مناسب ترین تصویر برای محصول و همچنین تشویق و ترغیب دانشجویان برای ورود به بازار کار آثار خود را در معرض دید عموم گذاشته اند.

عطایی ادامه داد: علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه تا پنجشنبه ۱۳ خرداد صبح از ۹ تا ۱۱ و عصر از ۱۸ تا ۲۰ می توانند به گالری هومهر مراجعه کنند.

نگارخانه هومهر شهر کرمان در خیابان آبنوس کوچه پنج و پلاک ۲۸ واقع شده است.


خبرگزاری گلچین نیوز