به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، علی خدادادی صبح پنجشنبه در نشست شورای مدیران از مشارکت بشردوستان جوان این جمعیت در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به منظور ارائه توصیه‌های بهداشتی به رأی‌دهندگان با هدف پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا و در قالب طرح «حامیان سلامت» خبر داد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، علی خدادادی صبح پنجشنبه در نشست شورای مدیران از مشارکت بشردوستان جوان این جمعیت در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به منظور ارائه توصیه‌های بهداشتی به رأی‌دهندگان با هدف پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا و در قالب طرح «حامیان سلامت» خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان افزود: طبق درخواست وزارت کشور و دستور رئیس جمعیت هلال احمر کشور وظیفه حفظ و نظارت بر اجرای دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی در شعب اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری به جمعیت هلال احمر واگذار شده است.

وی بیان کرد: در این راستا بیش از یک هزار داوطلب جمعیت هلال احمر در سراسر استان خوزستان طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده آمادگی دارند تا در طول مدت رأی‌گیری در شعب اخذ رأی حضور یافته و بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی نظارت کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری ابراز امیدواری کرد و گفت: در این فعالیت که به عنوان طرح «حامیان سلامت» نام‌گذاری شده است، روز جمعه ۲۸ خردادماه اعضای جمعیت هلال‌احمر در شعب اخذ رأی حضور دارند و با ارائه توصیه‌های بهداشتی به رأی‌دهندگان، کار نظارت بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی را انجام می‌دهند.


خبرگزاری گلچین نیوز