به نقل گلچین نیوز : نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که ارتش این رژیم برای مقابله با تمامی سناریوهای احتمالی آمادگی دارد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در آغاز نشست امروز کابینه مدعی شد: پس از نشست کابینه امنیتی تصمیماتی گرفتیم که محتوای آن آمادگی […]

به نقل گلچین نیوز :

نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که ارتش این رژیم برای مقابله با تمامی سناریوهای احتمالی آمادگی دارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در آغاز نشست امروز کابینه مدعی شد: پس از نشست کابینه امنیتی تصمیماتی گرفتیم که محتوای آن آمادگی برای مقابله با تمامی سناریوها است، این همان چیزی است که من و وزیر “دفاع” دستور آن را دادیم و ارتش اسرائیل برای مقابله با تمامی سناریوها آماده است.

نتانیاهو در ادامه گفت: شب گذشته آرام بود و امیدوارم که این آرامش ادامه یابد، ما برای هر گونه تغییری آماده هستیم و به دشمن توصیه می‌کنم ما را امتحان نکند، در همین راستا پلیس و نیروهای امنیتی در قدس برای حفظ امنیت عمومی و تامین انجام آزادانه عبادات حضور دارند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود: فکر می‌کنم کاهشی در شدت تنش‌ها رخ داده و قطعا این یک تغییر بزرگ است، می‌خواهیم به رعایت قوانین و امنیت عمومی بازگردیم و قوانین را به شکل کامل اجرا خواهیم کرد.

انتهای پیام


خبرگزاری گلچین نیوز