به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علیرضا غریبی عصر شنبه در نشست هماهنگی کنگره شهدای دانشجو معلم استان بوشهر اظهار داشت: مجموعه بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر آماده همکاری و همیاری با دست اندرکاران کنگره بزرگ شهدای دانشجو معلم استان بوشهر است. وی گفت: نیاز اولیه ما […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علیرضا غریبی عصر شنبه در نشست هماهنگی کنگره شهدای دانشجو معلم استان بوشهر اظهار داشت: مجموعه بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر آماده همکاری و همیاری با دست اندرکاران کنگره بزرگ شهدای دانشجو معلم استان بوشهر است.

وی گفت: نیاز اولیه ما برای برگزاری این کنگره شهدا دستورالعمل اجرایی است که اگر در این زمینه دستورالعملی از سازمان مرکزی دانشگاه وجود ندارد می‌توانید در این زمینه تولید بومی داشته باشید و ما هم در کنار شما برای نوشتن آن هستیم.

غریبی بیان داشت: دستورالعمل اجرایی این کنگره ساختاری دارد و حتماً باید ساختار و تشکیلات این کنگره مشخص شود.

وی در ادامه اضافه کرد: در حوزه دانشگاه فرهنگیان و کنگره شهدای دانشجو معلم استان بوشهر نیاز است برنامه‌های کنگره به گونه‌ای طراحی و اجرا شود که منویات و خواسته رهبری در آنها مد نظر قرار گرفته و تأمین شود.

غریبی تصریح کرد: می‌خواهیم دانشجومعلمانی را تربیت کنیم که با این فرهنگ آشنا تر و نزدیک تر شوند و دانشجو معلمان ما دور از این فرهنگ نیستند و می‌خواهیم اهمیت این فرهنگ به آنها یادآوری شود.

وی تاکید کرد: چرا که در آینده‌ای نزدیک آنها می‌خواهند هزاران دانش آموز را تعلیم و تربیت کنند؛ دانش آموزانی که پایه و اساس یک کشور، مملکت و نظام را می‌سازند.


خبرگزاری گلچین نیوز