به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «خضر حبیب» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین سخنانی را در خصوص موضع مقاومت در قبال مسجدالاقصی و حمایت از آن، مطرح کرد. بر اساس این گزارش، وی در این خصوص تصریح کرد: ملت و مقاومت فلسطین هرگز اجازه هتاکی به […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «خضر حبیب» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین سخنانی را در خصوص موضع مقاومت در قبال مسجدالاقصی و حمایت از آن، مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص تصریح کرد: ملت و مقاومت فلسطین هرگز اجازه هتاکی به «مسجدالاقصی» را نمی‌دهند. وی ضمن هشدار نسبت به برگزاری راهپیمایی پرچم شهرک‌نشینان صهیونیست در قدس، تاکید کرد که مسئولیت تمامی پیامدهای این اقدام متوجه رژیم صهیونیستی خواهد بود.

خضر حبیب همچنین تصریح کرد: ملت و مقاومت فلسطین به هر قیمتی که شده، جلوی تعرض شهرک‌نشینان به این مسجد مبارک را خواهند گرفت. مقاومت به دقت اقدامات صهیونیست‌ها در قدس را تحت نظر دارد و در صورت برگزاری راهپیمایی پرچم صهیونیست‌ها، اقداماتی راکه برای دفاع از مسجد الاقصی لازم است، انجام خواهد داد.

پیشتر، «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفته بود که چنانچه برگزاری «راهپیمایی پرچم» در قدس اشغالی توسط صهیونیست‌ها «نیازمند اعمال تدابیر امنیتی فوق‌العاده و برهم زننده نظم عمومی و فرآیندهای دیپلماتیک (آتش بس در غزه) باشد»، وی خواستار لغو آن خواهد شد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که از آغاز جنگی مجدد در نوار غزه و رویارویی با نیروهای مقاومت بیمناک است، می‌گوید که به تمام مقامات حاضر در این نشست ضرورت رفتار مسئولانه و دور از تنش طی هفته جاری را گوشزد کرده است.

گفتنی است، هدف سازمان دهندگان این راهپیمایی که قرار است روز پنج شنبه آینده برگزار شود، تأکید بر لزوم پاکسازی علیه شهروندان فلسطینی ساکن در قدس اشغالی است؛ امری که با واکنش شدید و مخالف جنبش مقاومت اسلامی فلسطین و دعوت این جنبش از هموطنان فلسطینی برای مقابله با اشغالگران در کرانه باختری و تحصن در مسجد الاقصی روبرو شد.


خبرگزاری گلچین نیوز