به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام موسوی جاجرمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بجنورد که به صورت مجازی منتشر شد، اظهار کرد:: الحمدالله امروز به برکت انقلاب اسلامی، گنبد آهنین رژیم صهیونیستی با جبهه مقاومت و بیداری ملّت ها دیگر وجود ندارد و حتی نوار باریکه غزه قدرت پیدا […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام موسوی جاجرمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بجنورد که به صورت مجازی منتشر شد، اظهار کرد:: الحمدالله امروز به برکت انقلاب اسلامی، گنبد آهنین رژیم صهیونیستی با جبهه مقاومت و بیداری ملّت ها دیگر وجود ندارد و حتی نوار باریکه غزه قدرت پیدا کرده و به سمت اسرائیل غاصب موشک شلیک کند.

امام جمعه موقت بجنورد با تاکید بر اینکه مسئله فلسطین یک مسئله جهانی است، گفت: مسئله فلسطین حتی قبل از انقلاب توسط امام راحل مطرح شده که اگر کشورهای اسلامی در مقابل اسرائیل غاصب متحد شوند، رژیم صهیونیستی از بین خواهد رفت. لذا مستضعفان و مظلومان عالم در روز جهانی قدس باید بر علیه مستکبرین و ظالمان جهان مقاومت و مبارزه کنند تا استکبار جهانی را از بین ببرند.

وی با اشاره به انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه در هفته‌های گذشته، افزود: این فایل صوتی خطای در فکر و خطای در ابراز توسط یک مسئول مهم کشور بود؛ این یک امر مشخص است که دیپلماسی موفق به پشتوانه در اختیار داشتن میدان محقق خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی جاجرمی در بخش دوم پیام آدینه امروز، با استناد به توصیه‌های ارزشمند امام راحل و وصیت‌های بی شمار شهدای عزیز به ویژه سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی در خصوص شرکت در انتخابات، گفت: مقام معظم رهبری انتخابات را لیله‌القدر کشور دانستند؛ لذا مشارکت در انتخابات یک واجب شرعی است که سرنوشت ما در آن رقم خواهد خورد.

امام جمعه موقت بجنورد به اهمیّت تحقق دولت جوان انقلابی اشاره داشت و گفت: دولت آینده باید به توان داخلی ایمان داشته باشد و نباید نگاهش به بیگانگان و مذاکرات باشد.

وی در انتها بیان داشت: دولت بعدی خود را گرفتار جناح بازی‌ها نکرده و روحیه جهادی داشته باشد؛ رانت خواری را از بین ببرد و برای مردم امیدوار کننده باشد.


خبرگزاری گلچین نیوز