به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، محسن مهرعلیزاده عصر یکشنبه در گفت و گو تلویزیونی با مردم خراسان‌جنوبی اظهار کرد: تصور من از خراسان‌جنوبی مردمی اهل علم، اهل سیاست و آگاهی و دارای مفاخر فرهنگی بزرگ است. این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به مشکل خشکسالی در خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، محسن مهرعلیزاده عصر یکشنبه در گفت و گو تلویزیونی با مردم خراسان‌جنوبی اظهار کرد: تصور من از خراسان‌جنوبی مردمی اهل علم، اهل سیاست و آگاهی و دارای مفاخر فرهنگی بزرگ است.

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به مشکل خشکسالی در خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: من مصرانه مدافع انتقال آب از دریای عمان به خراسان‌جنوبی و خراسان رضوی هستم و علی رغم گران شدن آب بازهم چاره‌ای جز اجرای این پروژه نداریم.

مهرعلیزاده ادامه‌داد: اگر موضوع کم آبی در خراسان‌جنوبی را رفع نکنیم به جای مزارع زعفران و زرشک دشت‌های بی حاصل را خواهیم دید.

وی با بیان اینکه ما در خراسان‌جنوبی به صنایع تبدیلی نیاز داریم، گفت: باید با این صنایع تبدیلی و تکمیلی معادن و دسترنج کشاورزان عزیز را با ارزش افزوده بیشتری در بازارهای داخلی و خارجی به فروش برسانیم.

این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مردم خراسان‌جنوبی با شرف خویش در حفظ حریم دین و مرزهای کشور کوشیدند و پشت دشمن را به خاک مالیدند و الان نیز در عرصه اقتصاد وضعیت خوبی نداریم.

مهرعلیزاده بیان‌کرد: ما با داشتن جوانانی برومند و آگاه و منابع غنی و سایر منابع خدادادی می‌توانیم در راستای رفع مشکلات کشور بکوشیم که این مهم نیازمند برنامه عملیاتی است.

وی افزود: ما به زحمات همه دولت‌های گذشته احترام می‌گذاریم ولی متأسفانه علی‌رغم تلاش‌ها امروز ما شاهد شکاف اجتماعی، تفاوت هزینه‌ها و درآمد و کشمکش‌ها و نزاع‌های بی حاصل و ناکارآمدی‌ها هستیم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من ۴۲ سال است در زمینه‌های مختلف مدیریتی، بانکی و پولی و اجرایی در رده استانداری‌های خراسان بزرگ و اصفهان کار کرده‌ام و امروز نیز با یک برنامه وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شده‌ام.

مهرعلیزاده با بیان اینکه منابع پنج برابر شدن یارانه برای برخی از گروه‌های محروم وجود دارد، اظهارکرد: دولت من دولت زندگی و ادامه دولت اصلاحات برای جوانان امروز است.

وی با اشاره به اینکه من نمی‌خواهم در کشور کسی تحمیل عقیده داشته باشد، بیان‌کرد: باید با مردم شفاف و در اختیار مردم باشیم و همچنین در راستای ریشه کن کردن فساد و حاکم شدن قانون و پرهیز از تعصبات قدم برداریم.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز