به نقل گلچین نیوز : منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در استان قزوین اندیشیده شده است. وی اظهار داشت: صندوق های اخذ رای و تعرفه ها (برگه رای) نیز در اختیار فرمانداری ها و بخشداری ها قرار گرفته است […]

به نقل گلچین نیوز :

منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم در استان قزوین اندیشیده شده است.

وی اظهار داشت: صندوق های اخذ رای و تعرفه ها (برگه رای) نیز در اختیار فرمانداری ها و بخشداری ها قرار گرفته است و در موعد تعیین شده در اختیار شعب قرار می گیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: یک هزار و ۱۸۲ شعبه اخذ رای در استان قزوین کار جمع آوری آرای مردم در انتخابات فردا را برعهده دارند.

این مسوول با اشاره به تمهیدات بهداشتی علیه کرونا در شعب اخذ رای و استقرار یک ناظر بهداشتی در هر شعبه، از رای دهندگان خواست تا برای پیشگیری از شیوع این ویروس ضمن استفاده از ماسک حدالامکان برای رای دهی خوددکار شخصی داشته باشند.

حبیبی در ادامه با اشاره به بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری پیرامون انتخابات و تاکید ایشان بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای،گفت: حضور گسترده در پای صندوق های رای میهن اسلامی دشمنان ما را بار دیگر مایوس و ناامید خواهد کرد.

این مسوول گفت: کار رای گیری در شعب اخذ رای از ساعت هفت صبح فردا جمعه ۲۸ خرداد ماه آغاز خواهد شد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز