به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، ماموستا فایق رستمی روز شنبه در نشست با روحانیون دیواندره اظهار داشت: روحانیون وارثان پیغمبر و حامل شریعت هستند زیرا شریعت و رفتار آنان را برای مردم بیان می کنند. وی با اشاره به اینکه شهرستان دیواندره مهد علم پیشرفت و اگاهی بوده، افزود: چهره شهر دیواندره از بدو ورود با […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، ماموستا فایق رستمی روز شنبه در نشست با روحانیون دیواندره اظهار داشت: روحانیون وارثان پیغمبر و حامل شریعت هستند زیرا شریعت و رفتار آنان را برای مردم بیان می کنند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان دیواندره مهد علم پیشرفت و اگاهی بوده، افزود: چهره شهر دیواندره از بدو ورود با بنرهای تبلیغات کاندیداها  و مدارک دانشگاهی عالی  ثبت شده آنان بر روی بنرها نشان از وفاداری به انقلاب و خدمت به شهرو مردم شان را در نظر دارند .

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان گفت: دولت باید توجه ویژه ای به شهرستان دیواندره داشته باشد که از نظر گردشگری ، کشاورزی  و عمرانی عقب ماندگی های این شهر در آینده با روی کارآمدن دولت جدید جبران کند .

ماموستا رستمی با تاکید بر اینکه روحانیون محور متفکر جامعه بوده ، افزود : وظیفه آنان امروز در تریبون های مساجد و حضور در بین مردم برای  شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد که  بتوانیم بار دیگر نقشه شوم دشمنان را ازبین ببریم.

وی تاکید کرد: مشارکت بالای مردم در انتخابات ۲۸ خرداد نشان از یکدلی و وحدت مردم  است که بتوانیم نقشه دلسرد کردن مردم توسط دشمنان نظام را در پای صندوق های رای  برای همیشه از بین ببریم.

فرماندار شهرستان دیواندره نیز گفت: مردم این شهرستان همیشه و در ادوار گذشته انتخابات مشارکت بالای داشته اند که نشان از درایت بالای آنان در پشتیبانی از نظام و انقلاب است

جمال ارشدی با اشاره به اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات ۲۸ خردا د ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا را درشهرستان دیواندره  در نظر گرفته شده و افزود : ۲۵۰۰ نفر عوامل اجرایی  با  ۱۲۱ شعبه ثابت و سیاراخذ رای  را در ۲۸ خرداد بر عهده دارند .

وی تاکید کرد : روحانیون شهرستان دیواندره همیشه در تمام صحنه ها حضور پر رنگی داشته اند که انتظار می رود با ارشادهای لازم مردم را به پای صندوق های رای دعوت کنند .

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد .

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز