به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، این فیلم به آیین های نوروز در مناطق کردنشین می‌پردازد و در بخش میراث معنوی (ناملموس) جشنواره میراث فرهنگی یادگار رقابت خواهد کرد. هیات انتخاب جشنواره پس از بازبینی ۵۱۰ مستند ارسالی به دبیرخانه جشنواره ۲۶ فیلم را به عنوان فیلم‌های راه یافته به بخش میراث معنوی […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، این فیلم به آیین های نوروز در مناطق کردنشین می‌پردازد و در بخش میراث معنوی (ناملموس) جشنواره میراث فرهنگی یادگار رقابت خواهد کرد.

هیات انتخاب جشنواره پس از بازبینی ۵۱۰ مستند ارسالی به دبیرخانه جشنواره ۲۶ فیلم را به عنوان فیلم‌های راه یافته به بخش میراث معنوی انتخاب کرد.

اعضای هیات داوران و انتخاب فیلم‌های بخش میراث معنوی (ناملموس) «سام کلانتری»، «شاهین پورداداشی» و «مرتضی هواسی»، هستند.

جشنواره فیلم‌های میراث فرهنگی یادگار به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و با همکاری معاونت امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شبکه مستند، انجمن کارگردانان سینمای مستند، انجمن سینمای جوانان، صدا و سیمای مرکز قزوین، استانداری قزوین و شهرداری قزوین، ۲۶ تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری برگزار و نمایش آثاربه صورت آنلاین و از طریق پلتفرم هاشور خواهد بود.


خبرگزاری گلچین نیوز