به نقل گلچین نیوز : به گزارش روز چهارشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، در هر شب از دهۀ امامت و ولایت، یک سوال چهارجوابی از کتاب شریف نهج‌البلاغه در صفحات مجازی روابط ‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان منتشر می ‌شود و مخاطبان باید عدد مربوط به پاسخ درست را به […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، در هر شب از دهۀ امامت و ولایت، یک سوال چهارجوابی از کتاب شریف نهج‌البلاغه در صفحات مجازی روابط ‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان منتشر می ‌شود و مخاطبان باید عدد مربوط به پاسخ درست را به شماره ۱۰۰۰۳۴۳۴۳۰۵۰۰۱ پیامک کنند.

این مسابقه از شب گذشته  آغاز شده و هر فرد به تعداد پاسخ‌های درست ارسالی، از شانس برگزیده‌ شدن در قرعه ‌کشی برخوردار می شود.

مهلت پاسخ‌گویی به سوال هرشب، تا اذان مغرب روز بعد  و شرکت در این مسابقه برای همه آزاد است.

در پایان دهۀ امامت و ولایت، نفرات برگزیده با قرعه‌کشی معرفی خواهند شد و به ۱۲ نفر از این افراد به قید قرعه هر کدام ۱۰ میلیون ریال اهدا می شود.

سوالات از کتاب نهج البلاغه طراحی شده است،

مجتمع مس سرچشمه با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند” به خطبه‌های نهج‌البلاغه نگاه کنید؛ آیتِ زیبایی است با نهج‌البلاغه انس پیدا کنید، کتاب درس و کتاب حکمت و کتاب عبرت و کتاب راهنمای زندگی سعادتمندانۀ انسان است ” این مسابقه را برگزار می کند.

علاقمندان می توانند برای مشاهده سوالات روزانه به یکی از منابع زیر مراجعه کنند:

🌐https://instagram.com/eprnicico

🌐https://t.me/mesnews[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز