به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، سید مستجاد حسینی روز چهارشنبه در همایش تجلیل از مدال‌آوران و قهرمانان ورزشی (ملی و بین‌المللی) شاهد و ایثارگر استان قزوین در سالن آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثارگران استان قزوین با اشاره به اردوهای سیاحتی و زیارتی جامعه هدف بنیاد، افزود: برگزاری این اردوها در شهرهای […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، سید مستجاد حسینی روز چهارشنبه در همایش تجلیل از مدال‌آوران و قهرمانان ورزشی (ملی و بین‌المللی) شاهد و ایثارگر استان قزوین در سالن آمفی‌تئاتر مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثارگران استان قزوین با اشاره به اردوهای سیاحتی و زیارتی جامعه هدف بنیاد، افزود: برگزاری این اردوها در شهرهای مذهبی قم و مشهد در سال جاری نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشمگیری خواهد یافت و ایثارگران بیشتری به اردوهای یاد شده اعزام می‌شوند.
این مسوول به جشن تکلیف ایثارگران اشاره کرد و گفت: این مراسم نیز در شهرهای قم، مشهد و شیراز در سال جاری برپا خواهد شد تا جامعه هدف بنیاد رسیدن به سن انجام فرایض دینی خود را با یکدیگر جشن بگیرند.
وی با بیان اینکه تقویت توانمندی‌های ایثارگران در عرصه‌های مختلف از مهمترین اهداف بنیاد است، گفت: مسوولان و کارکنان این نهاد علاوه بر تقویت تفکر، اندیشه و خلاقیت جامعه ایثارگران به تقویت جسمانی این قشر معظم نیز توجه ویژه‌ای دارند تا در همه عرصه‌های علمی و ورزشی موفق باشند.
مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: توانمندی مدال‌آوران و قهرمانان ۱۲ تن از ورزشکاران ایثارگر استان قزوین نمونه بارزی از موفقیت‌های آنان است که موجب افتخار و عزت در کشور محسوب می شود.
حسینی با اشاره به اینکه صنعت ورزش بزرگترین گردش مالی را در جهان دارد، گفت: مسئولان مربوط می‌توانند با سرمایه‌گذاری در این صنعت علاوه بر تقویت تولید ملی،مشکل اشتغال‌ بسیاری از جوانان را برطرف کنند.
وی به ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: شیوع این ویروس موجب شد تا فعالیت‌ها ورزشی محدود شود، ولی مسئولان بنیاد برنامه‌هایی مانند ورزش در خانه را اجرا کردند تا نشاط، شادابی و سطح سلامتی ایثارگران حفظ شود.
این مسوول، همگان را به ورزش کردن توصیه کرد و گفت: هر فردی بتواند در این راستا فعالیت کند سطح سلامت، نشاط و شادابی خود را افزایش داده و از مبتلا شدن به بسیاری از بیماری‌ها و آسیب‌های اجتماعی دور خواهد ماند.
در ادامه این مراسم جانبازان ۷۰ درصد اسدالله آشوری و محمدحسن رادمنش و جانباز ۲۵ درصد سیدتقی آصف‌الحسینی قهرمانان رالی‌ شهری و فرزندان جانبازان علیرضا قورچی‌بیگی قهرمان نابینایان شطرنج، سمیه خان‌ بابایی قهرمان تکواندو و پریسا درویشوند قهرمان بیلیارد – اسنوکر مورد تجلیل قرار گرفتند.
همچنین فرهاد زبرجدی‌ دلاور قهرمان بسکتبال با ویلچر، محسن کاظمی قهرمان اسکیت سرعت، معصومه یارکه‌سلخوری قهرمان دارت، علی اسماعیل‌پور قهرمان والیبال، آمیتیس رحمانی قهرمان اسکیت رولبال و پرستو همت‌زاده قهرمان اسکیت تیمی (رول‌بال) از دیگر تجلیل‌شدگان در این مراسم بودند.


خبرگزاری گلچین نیوز