به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرگزاری مهر، حمید ملانوری گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، تردد بین استانی از ۱۲ لغایت ۱۷ خردادماه ممنوع است. ملانوری با اعلام این خبر در حاشیه ستاد ملی کرونا خاطرنشان کرد: در حالی وارد شانزدهمین ماه همه گیری بیماری کرونا شده‌ایم که در این مدت، همه […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرگزاری مهر، حمید ملانوری گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، تردد بین استانی از ۱۲ لغایت ۱۷ خردادماه ممنوع است.

ملانوری با اعلام این خبر در حاشیه ستاد ملی کرونا خاطرنشان کرد: در حالی وارد شانزدهمین ماه همه گیری بیماری کرونا شده‌ایم که در این مدت، همه کشور و مردم با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی ادامه داد: طی این مدت در قالب ستادهای ملی و استانی مدیریت بیماری کرونا، مصوباتی به تصویب رسید تا بتوانیم این بیماری را کنترل نموده و خسارات و صدماتی که به جامعه و مردم وارد می‌شود را کاهش دهیم.

استاندار به تعطیلات آخر هفته اشاره کرد و گفت: این محدودیت‌ها با عنایت به تعطیلات پایان هفته و بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا اعمال می‌شود.

ملانوری ادامه داد: مردم به دلیل شرایط موجود، مسافرت‌ها و ترددهای غیر ضرور خود را کنسل نمایند.

وی تأکید کرد: سفرهای ضروری، می‌بایست از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی صورت گیرد.

به گفته وی؛ همکاران ما در فرمانداری‌ها و نیروی انتظامی نیز می‌بایست به جهت مدیریت شرایط برنامه ریزی و اقدام لازم را صورت دهند.


خبرگزاری گلچین نیوز