به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری صبح سه شنبه در مراسم تحویل ۲۵ سری جهیزیه اهدایی آستان قدس رضوی به نوعروسان نیازمند خراسان شمالی، با تبریک ولادت باسعادت ثامن‌الحجج (ع)، اظهار کرد: امام رضا (ع) ولی‌نعمت مردم است و مردم ایران همواره از برکات معنوی و مادی […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین رضا نوری صبح سه شنبه در مراسم تحویل ۲۵ سری جهیزیه اهدایی آستان قدس رضوی به نوعروسان نیازمند خراسان شمالی، با تبریک ولادت باسعادت ثامن‌الحجج (ع)، اظهار کرد: امام رضا (ع) ولی‌نعمت مردم است و مردم ایران همواره از برکات معنوی و مادی این امام بزرگوار بهره برده‌اند.

امام جمعه بجنورد خاطرنشان کرد: حضور پربرکت امام رضا (ع) در ایران موجب تقویت تشیع، مذهب جعفری و حب اهل‌بیت (ع) شد و ما ایرانی‌ها مدیون این حرکت تاریخی به سرزمینمان هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین نوری ادامه داد: طرفداران حاکم آن زمان خراسان سعی کردند تا امام رضا (ع) را به مکتب شیطانی خود نزدیک کنند و این امام رضا (ع) بود که با معجزه، علم و ایمان قوی خود موجب شکست دشمنان شد و اسلام را پایدار نگاه داشت.

امام‌جمعه بجنورد در ادامه با اشاره به اهدای ۲۵ سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند استان از طرف آستان قدس رضوی، گفت: این زوج‌های جوان با پرچم امام رضا (ع) عهد ببندند تا زندگی را با ارزش‌های دینی آغاز کنند؛ مغلوب گرفتاری‌های زندگی نشوند و زندگی خود را با عشق و محبت دنبال کنند.

گفتنی است، امروز هم‌زمان با سالروز میلاد امام رضا (ع) ۲۵ سری جهیزیه از طرف آستان قدس رضوی به نوعروسان نیازمند خراسان شمالی اهدا شد.

هر سری از این جهیزیه‌ها به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال شامل یخچال، جاروبرقی، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، فرش، سرویس قابلمه و پتو بود که توسط آستان قدس و با مشارکت خیران جمع‌آوری شده بود و امروز به نوعروسان اهدا شد.


خبرگزاری گلچین نیوز