به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، فیروز کیان پور اتابکی ظهر امروز جمعه در دومین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان شادگان،، اظهار کرد: در جمهوری اسلامی اولویت‌های انتخاباتی مهم بوده و حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح از مهم‌ترین اولویت‌های انتخابات هستند. وی افزود: با توجه به شرایط […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز کیان پور اتابکی ظهر امروز جمعه در دومین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان شادگان،، اظهار کرد: در جمهوری اسلامی اولویت‌های انتخاباتی مهم بوده و حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح از مهم‌ترین اولویت‌های انتخابات هستند.

وی افزود: با توجه به شرایط انتخابات امسال که اکثریت تبلیغات در فضای مجازی است باید از این فضا استفاده صحیح و مثبت شده تا انتخابات سالم و پرشوری داشته باشیم.

رئیس دادگستری شادگان به افرادی که در فضای مجازی از خطوط قرمز نظام عبور می‌کنند، هشدار داد و تصریح کرد: دادگستری رفتار تمامی افراد را در فضای مجازی رصد کرده و با متخلفان برخورد می‌کند و در این زمینه هیچ‌گونه اغماضی نخواهد داشت.

کیان پور اتابکی گفت: دادگستری شهرستان شادگان اقدامات تفرقه‌انگیز افراد را در فضای مجازی رصد کرده و کسانی را که در فضای مجازی به نامزدها افترا می‌زنند، به صورت جدی مورد پیگرد قضائی قرار خواهد داد.


خبرگزاری گلچین نیوز