به نقل گلچین نیوز : سردار حسین معروفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: اکنون کشور ما در شرایطی خاص قرار دارد به طوری که دشمنان انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ما برای نا امید کردن مردم ایران صف آرایی کرده اند و سعی دارند با تبلیغات سوء و به رخ […]

به نقل گلچین نیوز :

سردار حسین معروفی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: اکنون کشور ما در شرایطی خاص قرار دارد به طوری که دشمنان انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ما برای نا امید کردن مردم ایران صف آرایی کرده اند و سعی دارند با تبلیغات سوء و به رخ کشیدن مشکلات اقتصادی ، مردم را از شرکت در انتخابات بازدارند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم و معزز انقلاب طی ماه های اخیر وضعیت دشمن و مملکت را توجیه و تبیین می کنند، افزود: دشمن می خواهد مردم ما با انقلاب قهر کنند در حالی که رای ندادن قهر با انقلاب نیست قهر با خودمان و سرنوشت خودمان است.

سردار معروفی با تأکید بر اینکه مردم باید بدانند اگر می خواهند وضع موجود تغییر کند باید به پای صندوق های  رأی بیایند، تصریح کرد: رئیس جمهور هر چه با رای بالاتری انتخاب شود می توان با انسجام بیشتری مشکلات را حل کرد.

 وی انقلاب را متعلق به همه مردم دانست و افزود: مردم ما مردم هوشمندی هستند و به آنان سفارش می شود که گوش به حرف دشمنان و بدخواهان ندهیم.

فرمانده سپاه ثارالله خاطرنشان کرد: ایرانِ سربلند نه تنها در منطقه بلکه در همه دنیا مؤثرترین کشور دنیاست.

وی تأکید کرد: ما نباید تحت تأثیر کفر باشیم و علیرغم وجود گلایه ها به دلیل مشکلات حوزه معیشت و اقتصاد مردم در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت کنند.

سردار معروفی یادآور شد: مردم مشکلات را در حوزه اقتصادی و معیشت تحمل می کنند اما فساد، تبعیض، بی بند و باری، کم کاری و بی عدالتی را تحمل نمی کنند و برای تغییر وضع موجود رای می دهیم.

انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری به طور همزمان در روز ۲۸خردادماه برگزار می شود.


خبرگزاری گلچین نیوز