به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضایی بعد از ظهر دوشنبه در مراسم گرامیداشت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اظهار داشت: فتح خرمشهر نشان داد که وقتی اخلاص در عمل وجود داشته باشد می‌توان با دست خالی در مقابل همه استکبار جهانی پیروز شد. وی با […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضایی بعد از ظهر دوشنبه در مراسم گرامیداشت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر اظهار داشت: فتح خرمشهر نشان داد که وقتی اخلاص در عمل وجود داشته باشد می‌توان با دست خالی در مقابل همه استکبار جهانی پیروز شد.

وی با بیان اینکه با اعتماد به جوانان و تکیه بر شعار ما می‌توانیم، کارهای بزرگی در دوران دفاع مقدس انجام شده که فتح خرمشهر یکی از آنها بوده و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی خرمشهرهای دیگری نیز در پیش است.

معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: وجود اخلاص در باورها باعث می‌شود تا مشکلات یکی پس از دیگری حل شوند. دشمن آمده بود که بماند و ایران را تسخیر کند ولی ملت ایران درسی بزرگ به آنها دادند.

وی با اشاره به منویات رهبری در مورد جریان تحریف خاطرنشان کرد: جریان تحریف به دنبال وارونه نشان دادن واقعیت است و با ضربه زدن به روحیه مردم و آدرس غلط دادن در مورد تحریم‌ها اهداف خود را پیش می‌برد.

رضایی با اشاره به اینکه دشمن دنبال نهادینه کردن تعبیر غلط «ما نمی‌توانیم» است افزود: بررسی سیر تاریخی جریان تحریف نشان می‌دهد که ممکن است افراد تغییر کنند و جای آنها عوض شود ولی جریان همان جریان است.

وی با تشریح چند واقعه تاریخی در دوران پیامبر اسلام حضرت محمد (ع)، امیرالمومنین علی (ع) و امام حسین (ع) بیان کرد: در دوران معاصر هم همین موضوعات را می‌بینم؛ چه در قبل از انقلاب و چه بعد از آن.

معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه هدف جریان تحریف شکستن روحیه مقاومت و ایستادگی مردم است، ادامه داد: اگر بصیرت نداشته باشیم و زمان‌شناس و امام شناس نباشیم، در این صحنه‌ها جا می‌مانیم.

وی در ادامه به موضوع انتخابات اشاره کرد و با تاکید بر لزوم تلاش برای حضور حداکثری مردم در صحنه، تصریح کرد: همه باید فرد اصلح را انتخاب کنیم؛ گزینه‌ای که بتواند تحول آفرین باشد و زمینه چرخش نخبگانی را فراهم سازد.

رضایی اضافه کرد: اسم هر کسی که از صندوق‌های رأی بیرون بیاید همه باید کمک کنیم که دولت منتخب بیشترین خدمات‌دهی را برای مردم داشته باشند.


خبرگزاری گلچین نیوز