به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان روز پنجشنبه در جلسه عملیات محرم ۱۴۰۰ اظهار داشت: برگزاری نشست‌های ایده‌پردازی برای اجرای برنامه‌های محرم متناسب با استان فرهنگی کردستان لازم است و باید کارشناسان در این راستا ایده و نظرات خود را اعلام کنند. وی افزود: فضاسازی محیطی متناسب با ایام محرم، […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان روز پنجشنبه در جلسه عملیات محرم ۱۴۰۰ اظهار داشت: برگزاری نشست‌های ایده‌پردازی برای اجرای برنامه‌های محرم متناسب با استان فرهنگی کردستان لازم است و باید کارشناسان در این راستا ایده و نظرات خود را اعلام کنند.

وی افزود: فضاسازی محیطی متناسب با ایام محرم، فعالیت در فضای مجازی و استفاده از ظرفیت گروه‌های پرمخاطب پیام رسان‌ها و برگزاری همایش‌های توجیهی ویژه هیئات مذهبی و مداحان باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان یادآور شد: برگزاری نشست با نماینده ولی فقیه و متولیان فرهنگی با موضوع محرم و اجرای دستورالعمل های ابلاغی مرکز در راستای پیشبرد برنامه‌های این ایام باید مورد توجه شورای هیئات مذهبی استان قرار گیرد.

اعضای این جلسه نیز بر استمرار کمک‌های مومنانه، برگزاری همایش‌ و نشست‌های توجیهی و بازدید از هیئات مذهبی که در ایام محرم برنامه دارند تاکید شد.

همچنین در این جلسه مقرر شد از پیرغلامان استان کردستان در ایام محرم تجلیل شود.


خبرگزاری گلچین نیوز