به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام علی اکبر سبزیان از میزبانی ۱۱ کتابخانه عمومی استان در ۸ شهرستان برای انتخابات ۲۸ خرداد خبر داد. مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی ادامه داد: ضدعفونی کردن اماکن و همچنین تجهیز سالن‌ها برای برگزاری انتخابات در حال انجام است و در روز انتخابات نیز شیوه‌نامه‌های […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام علی اکبر سبزیان از میزبانی ۱۱ کتابخانه عمومی استان در ۸ شهرستان برای انتخابات ۲۸ خرداد خبر داد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی ادامه داد: ضدعفونی کردن اماکن و همچنین تجهیز سالن‌ها برای برگزاری انتخابات در حال انجام است و در روز انتخابات نیز شیوه‌نامه‌های بهداشتی زیر نظر ستاد انتخابات انجام خواهد شد و از این لحاظ، کتابخانه‌های استان آماده برگزاری انتخابات هستند.

وی به بیان اسامی کتابخانه‌های میزان انتخابات ۱۴۰۰ پرداخت و گفت: کتابخانه‌های مرکزی امام خمینی (ره) و امام حسن عسکری (ع) از مشهد مقدس، کتابخانه‌های عمومی خاتم‌الانبیاء (ع) شهرستان خواف، کوثر شهرستان کاشمر، پروفسور صادقی شهر چکنه شهرستان نیشابور، وکیلی و غدیر شهرستان نیشابور، امام رضا (ع) شهرستان زبرخان، مرحوم دوزنده شهرستان مه ولات، میرنیای نوخندان شهرستان درگز و بیهقی شهرستان ششتمد، میزبان این دوره انتخابات هستند.

سبزیان تأکید کرد: کتابداران کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی در راستای ایجاد شور انتخاباتی و ضرورت انتخاب آگاهانه مردم از ظرفیت فضای مجازی استفاده مطلوبی کرده است.

وی به راه‌اندازی پویش «رأی اولی‌های کتابخوان» در سطح استان برای اولین بار در کشور اشاره کرد و افزود: این پویش به ابتکار اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان انجام شده و کتابداران در جهت آگاهی بخشی و ایجاد شور و علاقه در بین رأی اولی‌های عضو کتابخانه‌های عمومی استان، این پویش را دنبال کردند.


خبرگزاری گلچین نیوز