به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدجواد عادل پور ظهر امروز پنجشنبه در آئین تحلیف اعضای جدید شورای شهر خرمشهر اظهار کرد: شورا باید بر تمام امور مسلط باشد و به صورت مستقل عمل کند و نباید به کسی اجازه داده شود حرفی خلاف منافع مردم بزند و باید این […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدجواد عادل پور ظهر امروز پنجشنبه در آئین تحلیف اعضای جدید شورای شهر خرمشهر اظهار کرد: شورا باید بر تمام امور مسلط باشد و به صورت مستقل عمل کند و نباید به کسی اجازه داده شود حرفی خلاف منافع مردم بزند و باید این نکته را به خاطر داشت که استقلال یکی از مصادیق جدی برای شوراست.

امام جمعه خرمشهر، مشارکت دادن مردم در امور، شفافیت، پاسخگویی، نظارت همه‌جانبه و اصلاح ساختار توسط شورا را یک ضرورت خواند و گفت: ساختار شهرداری خرمشهر معیوب است و اینکه در سال‌های گذشته اعتبارات هنگفتی به شهرداری خرمشهر تزریق شده اما شرایط اکنون نابسامان است، نشان از این دارد که ساختار فعلی باید تغییر کند.

وی ادامه داد: تغییر ساختار تنها به تغییر شهردار محدود نمی‌شود و برای تغییر ساختار باید از حراست شروع شود و به دیگر موارد رسید که به طور قطع هزینه‌هایی را نیز در پی خواهد داشت.

حجت الاسلام عادل پور از سوءمدیریت و بی‌تفاوتی به عنوان علل اصلی مشکلات امروز شهرداری خرمشهر یاد کرد و از نخبگان خواست در اصلاح امور مشارکت کنند.

وی گفت: نخبگان باید ساختار شهرداری را کاوش کنند و شورا را به پاسخگویی بکشانند و شورا و نخبگان نیز با نظارت می‌توانند باعث تغییر امور شهری شوند.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز