به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا مرتضی خسروی روز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور در انتخابات مجلس سال ۹۸ کار خود را شروع کرد. وی ادامه داد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ تحت عنوان« جمنا» فعالیت می‌کرد که با […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا مرتضی خسروی روز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور در انتخابات مجلس سال ۹۸ کار خود را شروع کرد.

وی ادامه داد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ تحت عنوان« جمنا» فعالیت می‌کرد که با مشورت و آسیب‌شناسی صورت گرفته ایرادات آن رفع شد.
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب سیستان و بلوچستان گفت: بکارگیری نیروهای مردمی حامی انقلاب در صحنه انتخابات نه فقط برای رای بلکه برای تعیین کاندیدای اصلی در هر انتخابات از مهمترین اهداف این شوراست.

وی با بیان اینکه نقش مردم در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در کنار سایر احزاب و گروههای سیاسی پر رنگ است گفت: این شورا بر اساس رسالتی که دارد در مرکز و سایر شهرستان‌های سیستان و بلوچستان به منظور هماهنگی نیروهای انقلاب ایجاد شده است.

خسروی اظهارداشت: ترکیب شورای هر شهرستان هیات موسس به همراه منتخبان مردم است یعنی سه برابر اعضای هیات موسس، مردم عضو شورای ائتلاف هر شهرستان می‌شوند.
وی بیان کرد: انتخاب کاندیدای مورد نظر جریان انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری از مهمترین رویکردهای شورای ائتلاف است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب سیستان و بلوچستان گفت: مهمترین کار این شورا پس از انتخابات ریاست جمهوری مطالبه گری برای برطرف کردن مشکلات مردم از دولت است.

خسروی با اشاره به برنامه های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات شوراهای شهر گفت: این شورا در سایر استان‌های کشور ورود جدی داشته اما در سیستان و بلوچستان چون به صورت مردمی برای اولین بار در انتخابات امسال وارد شده‌ایم به صلاحدید دوستان وارد بحث شورای شهر نشده ایم.

وی تصریح کرد: در گام دوم انقلاب، خطاب رهبر معظم انقلاب بیشتر به جوانان است بر این اساس حتما دولت باید اعتماد کامل به استفاده از نیروهای جوان انقلابی داشته باشد.


خبرگزاری گلچین نیوز