به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اعلام شرایط بحرانی کرونا در چهارمحال و بختیاری، از افزایش شدید تعداد بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در این استان خبر داد. مجید شیرانی افزود: نزدیک به ۶۰۰ بیمار بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌ها تحت مراقبت هستند و به همین […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اعلام شرایط بحرانی کرونا در چهارمحال و بختیاری، از افزایش شدید تعداد بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در این استان خبر داد.

مجید شیرانی افزود: نزدیک به ۶۰۰ بیمار بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌ها تحت مراقبت هستند و به همین تعداد بیمار هم خدمات بستری موقت دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر تمام امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی اعم از پزشکان، متخصصان و پرستاران دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای مقابله یا بیماری بسیج و با حداکثر ظرفیت مشغول به خدمات رسانی است.

شیرانی گفت: حجم ورودی بیمار به مراکز درمانی و تعداد مبتلایان بسیار زیاد و خارج از توان سیستم بهداشت و درمان استان است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ظرفیت تخت‌های بیمارستانی پر شد است و به لحاظ تجهیزات و نیروی متخصص با کمبود مواجه هستیم افزود: چنانچه مردم به رعایت نکات و شیوه نامه‌های بهداشتی توجه نداشته باشند، شرایط از وضعیت کنونی، بحرانی‌تر خواهد شد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز