به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، احمد برادران پیش از ظهر سه شنبه در شورای پدافند غیرعامل خراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان موظف هستند تا بر اساس سند جامع پدافند غیرعامل عمل کنند. معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی ادامه داد: مهم‌ترین هدف […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، احمد برادران پیش از ظهر سه شنبه در شورای پدافند غیرعامل خراسان شمالی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان موظف هستند تا بر اساس سند جامع پدافند غیرعامل عمل کنند.

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی ادامه داد: مهم‌ترین هدف تدوین این سند کاهش تلفات انسانی، آسیب پذیری و پایدار سازی در برابر تهدیدات است لذا دستگاه‌ها بر مبنای شرح وظایف همین سند عمل کنند.

وی به موضوعات کاهش بارندگی، افزایش میزان مصرف آب و برق در کشور اشاره داشت و افزود: هرچند تدابیر خوبی برای این حوزه‌ها انجام شده اما در این مقطع بهترین راهکار توجه به سند جامع پدافند غیرعامل است.

برداران همچنین به استفاده از ظرفیت خدادادی انرژی خورشیدی و بادی تاکید کرد و گفت: واحدهای صنعتی پرمصرف باید اهتمام بیشتری جهت مصرف داشته باشند تا مشکلات این حوزه دوچندان نشود.

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی در انتها گفت: اولویت اصلی با مصارف خانگی است اما چنین موضوعات حساسیت‌زایی نباید دستاویز دشمنان قرار گیرد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز