به نقل گلچین نیوز : سرهنگ «محمدرضا آمویی» چهارشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: اخیرا کلیپی در فضای مجازی منتشر و در آن عنوان شده که چند نفر مسلح به قصد سرقت وارد منزلی در شهرک فرهنگیان فاز۲ کرمانشاه شده اند. وی افزود: در بررسی ها و تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این کلیپ […]

به نقل گلچین نیوز :

سرهنگ «محمدرضا آمویی» چهارشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: اخیرا کلیپی در فضای مجازی منتشر و در آن عنوان شده که چند نفر مسلح به قصد سرقت وارد منزلی در شهرک فرهنگیان فاز۲ کرمانشاه شده اند.

وی افزود: در بررسی ها و تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این کلیپ که در نهایت نیز با ناکامی سارقان در اجرای نقشه سرقت همراه است متعلق به کرمانشاه نبوده و مربوط به یکی از استان های همجوار می باشد.

سرهنگ آمویی با انتقاد از انتشار چنین کلیپ هایی در فضای مجازی خاطرنشان کرد: این تصاویر فارغ از اینکه در کدام استان رخ داده تنها به گسترش ناامنی در جامعه منجر می شود.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه، یادآوری کرد: شهروندان بهتر است به جای انتشار چنین کلیپ های در فضای مجازی قبل از همه پلیس را در جریان بگذارند تا اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان پیش از آنکه فرصت فرار برای آن ها فراهم شود صورت گیرد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز