به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، حجت الاسلام شکرالله بهرامی روز سه‌شنبه در دیدار با این خانواده‌ها اظهار داشت: همه آحاد جامعه مدیون خون شهدا هستند و باید قدر آنها را بدانیم. وی با اشاره به اینکه علاوه بر خدا باید شهدا را هم ناظر اعمال خود بدانیم، اضافه کرد: نباید در مقابل زحمات و […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام شکرالله بهرامی روز سه‌شنبه در دیدار با این خانواده‌ها اظهار داشت: همه آحاد جامعه مدیون خون شهدا هستند و باید قدر آنها را بدانیم.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر خدا باید شهدا را هم ناظر اعمال خود بدانیم، اضافه کرد: نباید در مقابل زحمات و فداکاری‌های شهدا کوتاهی کنیم و ما هم باید به سهم خود پیرو راه آنان بوده و دین خود را نسبت به آنان ادا کنیم.

حجت‌الاسلام بهرامی تاکید کرد: همه باید در راهی قدم بگذاریم که شهدا رفته‌اند که همان راهی است که خدا از ما خواسته است.

وی ادامه داد: امنیتی که امروز در استان و کشور وجود دارد به خاطر رشادتها و شهادت طلبی شهدای انقلاب اسلامی است، پس فراموش کردن ایثارگری‌های شهدا ظلم در حق آنان است.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح یادآور شد: مومنانی که هر لحظه آماده جان فشانی هستند این نظام و انقلاب را از گزند توطئه‌ها دور نگه داشته اند و قطعا به دلیل هوشیاری مردم، دشمن قادر به ضربه زدن به این کشور و انقلاب نیست.

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح با خانواده شهدای کردستان دیدار کرد

خانواده شهید شکیبا سلیمی از فرماندهان سپاه سروآباد و مریوان اولین خانواده‌ای بود که رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با آنان دیدار کرد.

این شهید بزرگوار در درگیری با ضد انقلاب در ۱۶ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ در منطقه نرگس اله دیواندره به شهادت رسید.

خانواده شهید ابراهیم محمدی یکی دیگر از خانواده‌هایی بود که حجت‌الاسلام بهرامی با حضور در منزل این شهید با آنها دیدار کرد.

محمدی از نیروهای سپاه بعد از چند بار اقدام به ترور ناموفق در هفت اسفند سال ۱۳۹۱ در خانه باغ مسکونی خود به دست یک تیم هشت نفره به شهادت رسید.

حجت‌الاسلام بهرامی همچنین با سید صباح صمدی جانباز ۷۰ درصد که ۶ تیر ۹۵ در درگیری با ضد انقلاب در سروآباد مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود و خانواده او دیدار کرد.

این جانباز بعد از عمل جراحی به حالت کما رفت و اکنون در زندگی نباتی به سر می برد.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز