به نقل گلچین نیوز : به گزارش خبرنگار مهر، عبدالناصر همتی عصر شنبه در گفت و گوی تلویزیونی با مردم خراسان‌جنوبی اظهارکرد: از دیدگاه من مسائل مختلف قومی و فرهنگی نباید مانع استفاده از افراد شایسته در مدیریت استان‌ها شود. نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان‌کرد: وقتی در داخل یک استان افراد نخبه، توانا […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالناصر همتی عصر شنبه در گفت و گوی تلویزیونی با مردم خراسان‌جنوبی اظهارکرد: از دیدگاه من مسائل مختلف قومی و فرهنگی نباید مانع استفاده از افراد شایسته در مدیریت استان‌ها شود.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان‌کرد: وقتی در داخل یک استان افراد نخبه، توانا و مورد اعتماد مردم وجود دارد نباید از خارج از آن منطقه افرادی مسائل اقتصادی و سیاسی و فرهنگی آن استان را مدیریت کنند.

همتی ادامه‌داد: یکی از برنامه‌های ما این است که در صورت موفقیت در انتخابات هر سه ماه جلسه‌ای با نخبگان، جوانان و تأثیرگذاران در استان داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید ریشه‌ای مشکل بیکاری استان و موانع آن را مورد بررسی قرار دهیم، گفت: متأسفانه ما راهبرد جدی برای توسعه خراسان‌جنوبی و استان‌ها نداریم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با انتقاد از متمرکز شدن در شهرهای بزرگ چون تهران گفت: این اتفاقات باعث می‌شود که روستاهای ما کم کم از جمعیت و سکنه خالی شود که این موضوع حاشیه نشینی را افزایش می‌دهد.

همتی با بیان اینکه ادامه همین روش اقتصادی کشور نتایج بدتری را به همراه خواهد داشت، افزود: امروزه مردم ما و رفاه‌شان تحت تأثیر تحریم‌های ظالمانه قرار دارد و بنابرین تغییر ریل اقتصادی کشور را یکی از اولویت‌های خود می‌دانم.

وی با انتقاد از حاکم شدن سیاست بر اقتصاد گفت: هر کاری که در کشور انجام می‌شود در نهایت منفعت آن برای جیب مردم و تأثیرگذار در اقتصاد آنان باشد

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه به مسائل و تنگناهای بین‌المللی و شاخص‌های اقتصادی اشراف دارم، اظهار کرد: همچنان که قبلاً گفتم تنها برای چهار سال در صحنه ریاست جمهوری خواهم بود.

همتی با اشاره به موضوع گردشگری و جذب توریست و تأثیر آن در اقتصاد ادامه داد: گردشگری زمینه توسعه اقتصادی است و از این جهت باید سریع‌تر واکسیناسیون انجام شود تا بتوانیم رونق گردشگری را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه رایانه را تاکنون به صورت عادلانه تقسیم نکرده‌ایم، گفت: در ده سال گذشته به واسطه تحریم و کاهش منابع، با رشد نیم درصد در سال مواجه شدیم.


خبرگزاری گلچین نیوز