به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا آیت‌الله مصطفی محامی روز چهارشنبه در نشست با رییس سازمان بازرسی کل کشور ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهارداشت: دیدگاه عمومی مردم سیستان و بلوچستان انجام تخلف قطعی و کلان توسط برخی مسوولان و عدم برخورد جدی با متخلفان است. وی افزود: گاهی در گزارش‌های ارائه شده از سوی […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا آیت‌الله مصطفی محامی روز چهارشنبه در نشست با رییس سازمان بازرسی کل کشور ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهارداشت: دیدگاه عمومی مردم سیستان و بلوچستان انجام تخلف قطعی و کلان توسط برخی مسوولان و عدم برخورد جدی با متخلفان است.

وی افزود: گاهی در گزارش‌های ارائه شده از سوی مسوولان نیز انجام تخلفات در برخی دستگاه‌ها مورد وفاق است اما اقدام عملی صورت نمی‌گیرد که این کار باعث متهم شدن مجموعه قضایی خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان بیان کرد: در صورت عدم برخورد با متخلفان مردم همه افراد را به یک چشم دیده و محکوم می‌کنند و لازم است تا با این متخلفان برخورد و اطلاع‌رسانی صورت گیرد تا مردم بدانند که تنها افراد متخلف شناسایی و مورد مواخذه قرار می‌گیرند.
وی ادامه داد: موقعیت جغرافیایی، هم مرزی با ۲کشور همسایه، قاچاق و ورود بودجه‌های فراوان برای محرومیت‌زدایی در سیستان‌وبلوچستان وضعیت حساسی را ایجاد و زمینه لغزش مسوولان را فراهم کرده که باید با جدیت به دنبال پیشگیری باشیم.
آیت‌الله محامی اظهارداشت: از فعالیت‌های حسن امامی رییس سابق سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان قدردانی می‌شود و برای محمدرضا شهریاری‌نژاد ریاست جدید آرزوی توفیق داریم.

[ad_2]
خبرگزاری گلچین نیوز