به نقل گلچین نیوز : به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور چهارشنبه شب در حاشیه بازدید از موسسه خیریه راه فرشتگان آسمانی اظهار داشت: تمامی تلاش خود را برای آرامش و آسایش کودکان بی سرپرست و بدسرپرست انجام خواهیم داد و در این زمینه هیچ گونه کوتاهی نخواهیم کرد.وی خطاب به کودکان حاضر در […]

به نقل گلچین نیوز :

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور چهارشنبه شب در حاشیه بازدید از موسسه خیریه راه فرشتگان آسمانی اظهار داشت: تمامی تلاش خود را برای آرامش و آسایش کودکان بی سرپرست و بدسرپرست انجام خواهیم داد و در این زمینه هیچ گونه کوتاهی نخواهیم کرد.
وی خطاب به کودکان حاضر در این مرکز افزود: امروز برخی از افرادی که بی سرپرست و بد سرپرست بوده اند با اراده و توان خود تبدیل به یک عنصر موفق و برجسته در سطح کشور و حتی دنیا شده اند و شما هم باید با توجه به همین اراده به این جایگاه برسید.
این مسوول ادامه داد: از همین امروز باید اراده کنید که در مسیر موفقیت با اراده جدی و محکم گام بردارید و باید از فرصت های موجود به نحو احسن استفاده کنیم.
جمالی پور اضافه کرد: خوشبختانه کادر بسیار با سواد و دلسوزی در این موسسات خیریه فعالیت می کنند که همین مهم می تواند کمک حال بسیاری ویژه ای برای موفقیت شما باشد.
وی اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات و امورات کودکان بی سرپرست و بدسرپرست را در اولویت می دانیم و هرگونه مشکل و موضوعات خود را می توانید با مسوولان مربوطه در میان بگذارید.


خبرگزاری گلچین نیوز